Dětské oblečení


Uvědomujeme si, že každý rodič touží se co nejlépe postaral o svou ratolest a poskytnul jí vše, co potřebuje. Také oblečení by mělo být přizpůsobeno potřebám malých dětí z konkrétních věkových skupin a zaručovat jim naprosté pohodlí a volný pohyb. V internetovém obchodě Coccodrillo je nabízeno dětské oblečení, které bylo vyrobeno z elastických materiálů, jež nedráždí pokožku.

Pánské zdravotnické oděvy


Nacházejí dokonalé uplatnění u lékařů, mediků i zubařů. Pánské zdravotnické oděvy zahrnují kalhoty a trika vyrobená z prodyšného polyesteru. Kalhoty mají několik praktických kapes, ve kterých je možné schovat propisku nebo blok na lékařské předpisy. Prodávané oděvy jsou dostupné v intenzivním tmavě modrém barevném provedení a také ve vínově červené, bílé a světle modré barvě.

Dvoukřídlé vitríny


Hliník a silné čtyřmilimetrové tvrzené sklo jsou materiály, z nich vyhotovujeme naše dvoukřídlé vitríny s bílou magnetickou tabulí. Díky využitému systému těsnění a způsobu montáže našich produktů mohou být používány také venku, jsou zcela odolné vůči proměnlivému počasí a dovnitř konstrukce se nedostane hmyz ani prach. Díky antikoroznímu zámku a integrovanému systému pantů si naše produkty uchovávají dobrý vzhled po velmi dlouhou dobu.

Plechová garáž

Kavove garáže
Plechové garáže z naší nabídky jsou vyrobene z vysoce kvalitní oceli, která splňuje všechny evropské normy a standardy. Vhodné schválení potvrzují jejich bezpečnost. Připravili jsme pro Vás širokou škálu řešení, včetně modelů, akryl a pozinkované. V závislosti na vašich potřebách, můžete si koupit garáž pro jedno nebo více vozidel. Váš vůz získají vynikající střešní krytiny. Podívejte se na to.

Nehty

Příslušenství a kosmetika na nehty
Dlaně jsou vizitkou člověka. Z tohoto důvodu je důležité pečovat nejen o pleť, ale také o nehty. Pomohou vám při tom vhodně zvolené profesionální přípravky pro manikúru a ošetření. Vyplatí se investovat do kosmetických přípravků jako hybridní laky na nehty, gelové nebo akrylové laky a také do příslušenství typu frézky, UV lampy, pilníky apod.

Trekingová obuv

Trekingová obuv - Nagaba
Pohodlí nohou je ten nejdůležitější faktor při jakékoli procházce, běhu nebo jiné fyzické aktivitě v horách. Vhodně zvolená trekingová obuv vám vždy umožní užívat si dobrou přilnavost i v nejnáročnějším terénu. Drží kotník a chrání tak uživatele před různými nebezpečnými zraněními. Doporučujeme je používat na horských stezkách a v terénu a zajistit si tak maximální bezpečí.