Dětské oblečení


Uvědomujeme si, že každý rodič touží se co nejlépe postaral o svou ratolest a poskytnul jí vše, co potřebuje. Také oblečení by mělo být přizpůsobeno potřebám malých dětí z konkrétních věkových skupin a zaručovat jim naprosté pohodlí a volný pohyb. V internetovém obchodě Coccodrillo je nabízeno dětské oblečení, které bylo vyrobeno z elastických materiálů, jež nedráždí pokožku.

Pánské zdravotnické oděvy


Nacházejí dokonalé uplatnění u lékařů, mediků i zubařů. Pánské zdravotnické oděvy zahrnují kalhoty a trika vyrobená z prodyšného polyesteru. Kalhoty mají několik praktických kapes, ve kterých je možné schovat propisku nebo blok na lékařské předpisy. Prodávané oděvy jsou dostupné v intenzivním tmavě modrém barevném provedení a také ve vínově červené, bílé a světle modré barvě.

Trekingová obuv

Trekingová obuv - Nagaba
Pohodlí nohou je ten nejdůležitější faktor při jakékoli procházce, běhu nebo jiné fyzické aktivitě v horách. Vhodně zvolená trekingová obuv vám vždy umožní užívat si dobrou přilnavost i v nejnáročnějším terénu. Drží kotník a chrání tak uživatele před různými nebezpečnými zraněními. Doporučujeme je používat na horských stezkách a v terénu a zajistit si tak maximální bezpečí.

Domácí udírna na dřevo

Domácí udírna
Zpracování jídla v kouři a za vysoké teploty je tradiční metoda konzervování masa, ryb a sýrů, která jim dodává skvělou chuť. Při nákupu těchto produktů v obchodech si bohužel nejsme vždy jisti, zda během procesu přípravy nebyly použity žádné škodlivé látky. Domácí udírna na dřevo je skvělým řešením pro ty, kterým záleží na dobrém složení potravin.