Dětské oblečení


Uvědomujeme si, že každý rodič touží se co nejlépe postaral o svou ratolest a poskytnul jí vše, co potřebuje. Také oblečení by mělo být přizpůsobeno potřebám malých dětí z konkrétních věkových skupin a zaručovat jim naprosté pohodlí a volný pohyb. V internetovém obchodě Coccodrillo je nabízeno dětské oblečení, které bylo vyrobeno z elastických materiálů, jež nedráždí pokožku.

Ochrana proti pádu


Velmi dobře si uvědomujeme, že při práci ve výškách je nejdůležitější profesionální ochrana proti pádu. Nabízíme vám spolehlivé jistící systémy, které zaručují náležitou ochranu. Doporučujeme především řešení v podobě ocelového lana nebo vodorovné vodící kolejnice. Všechny naše systémy jsou opatřeny osvědčením o jakosti a vyrobeny v souladu s příslušnými normami.

Banketový nábytek

Skládací cateringové stoly
Nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit dodatečný stůl nebo více židlí, ať již v kanceláři, při organizaci společenské akce/konference nebo doma. V takových situacích vám podá pomocnou ruku banketový nábytek nabízený naší společností. Díky odolným rámům a stabilní konstrukci bude nenahraditelný při organizaci společenských akcí nebo schůzí s účastí většího počtu osob.

Brusky na beton


Zabýváme se výrobou přístrojů používaných v mnoha odvětvích lehkého a těžkého průmyslu. Součástí našeho sortimentu jsou mj. brusky na beton, které se těší vynikající pověstí zákazníků zabývajících se prací s podlahami. Využili jsme při jejich výrobě techniku založenou na diamantových brusných kotoučích umožňujících rychlejší a preciznější provedení prací. Skvěle se hodí k vyrovnávání nerovných povrchů a také k odstraňování staré barvy a lepidel. Byly navrženy takovým způsobem, aby umožňovaly připojení jiného vybavení od naší společnosti včetně vysavačů. Jsou dostupné v několika moderních provedeních.