Dětské oblečení


Uvědomujeme si, že každý rodič touží se co nejlépe postaral o svou ratolest a poskytnul jí vše, co potřebuje. Také oblečení by mělo být přizpůsobeno potřebám malých dětí z konkrétních věkových skupin a zaručovat jim naprosté pohodlí a volný pohyb. V internetovém obchodě Coccodrillo je nabízeno dětské oblečení, které bylo vyrobeno z elastických materiálů, jež nedráždí pokožku.

Banketový nábytek

Skládací cateringové stoly
Nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit dodatečný stůl nebo více židlí, ať již v kanceláři, při organizaci společenské akce/konference nebo doma. V takových situacích vám podá pomocnou ruku banketový nábytek nabízený naší společností. Díky odolným rámům a stabilní konstrukci bude nenahraditelný při organizaci společenských akcí nebo schůzí s účastí většího počtu osob.

Brusky na beton


Zabýváme se výrobou přístrojů používaných v mnoha odvětvích lehkého a těžkého průmyslu. Součástí našeho sortimentu jsou mj. brusky na beton, které se těší vynikající pověstí zákazníků zabývajících se prací s podlahami. Využili jsme při jejich výrobě techniku založenou na diamantových brusných kotoučích umožňujících rychlejší a preciznější provedení prací. Skvěle se hodí k vyrovnávání nerovných povrchů a také k odstraňování staré barvy a lepidel. Byly navrženy takovým způsobem, aby umožňovaly připojení jiného vybavení od naší společnosti včetně vysavačů. Jsou dostupné v několika moderních provedeních.