Gabionove kose


V našej spoločnosti vynakladáme všetko úsilie, aby naše ploty mali nielen charakteristický jedinečný vzhľad, ale predovšetkým, aby si dlhodobo zachovávali svoju funkčnosť. Gabiónové koše [gabionove kose] v nami realizovaných konštrukciách pokrývame antikoróznou vrstvou, vďaka čomu sú ploty odolné voči pôsobeniu atmosférických vplyvov. Ich výplň tvorí betón, kameň alebo drvené sklo, ktoré nie je potrebné dopĺňať, takže nevyžaduje žiadnu ďalšiu údržbu. Tesná stena chráni pred pohľadmi susedov a zároveň vďaka schopnosti lámania akustických vĺn tlmí hluk zvonku.

Oblečenie pre bábätká


V našom internetovom obchode, ako aj kamenných obchodoch, nájdeš rozšírenú ponuku pripravenú práve pre najmenších. Všetkým rodičom ponúkame oblečenie pre bábätká vyrobené z kvalitných tkanín. Výrobky Coccodrillo sa vyznačujú príjemnými farbami pre deti a majú dekoratívne volániky alebo doplnky. Navštív našu stránku a určite si prezri našu kolekciu body, tričiek a mnohých ďalších doplnkov.

Plechová garáž

Plechová garáž
Plechová garáž Čí najviac populárne forma zastrešenia vozidiel dobyť tuzemský trh v mihnutia oka. Ako málo produktov v tejto cenovej kategórii má toľko úspechov ako plechová garáž tieto garáží, ktoré, ako by ste mohli očakávať, že bude mať nedostatok na chvíľu. Navštívte internetové stránky http://garaze-plechove.sk/