Cekiny

Pasmanteria online
Witaj na stronach bazardekoracji.pl. Rekomendujemy najciekawsze rozwiązania dla osób ceniących sobie domowe prace ręczne. Jeśli patchwork jest Twoją pasją, skorzystaj z oferty na najwyższej jakości ozdobne sznurki, tasiemki, guziczki, cekiny, ale również akcesoria i przybory krawieckie, takie jak igły i nici.

Odzież z nadrukiem

Odzież z własnym nadrukiem
Oferujemy modną i atrakcyjną odzież z własnym nadrukiem. Personalizowane bluzy to doskonały pomysł na prezent, ale też sposób, żeby się wyróżnić. Można umieścić na nich wzór nawiązujący na przykład do ulubionego serialu, drużyny sportowej czy piosenkarki. Ubrania dostępne są w żywych, intensywnych kolorach.

Słuchawki bezprzewodowe

Matery
Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów elektronicznych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe. Mogą być one wykorzystywane nie tylko do słuchania muzyki, ale również do prowadzenia rozmów.

Kontener na śmieci

Partner Apelski
Przeprowadzając remont, często trzeba pozbyć się powstających odpadków np. starego tynku. Chcąc bez problemu je wywieźć należy wynająć kontener na śmieci. Wiele osób myśli, że jest to duża inwestycja. Całe szczęście ceny nie są przerażające i zależą głównie od pojemności wybranego pojemnika, jego przeznaczenia oraz długości wynajmu. Sprawdź naszą ofertę.

Stojaki na wino

Designerskie dodatki do wystroju
Dbamy o każdy detal tworzonych przez nas produktów. Mamy doświadczenie w tworzeniu niepowtarzalnych elementów, które przyciągają wzrok swoim kształtem i oryginalnością. Oferujemy Państwu między innymi unikalne stojaki na wino, które tworzymy również na indywidualne zamówienie Klientów. Chcesz coś zmienić w wystroju swojego domu? Przygotowujemy darmowe wyceny oraz służymy fachowym doradztwem w celu wyboru najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do współpracy.